Hakkımızda

KPSS Genel Kültür 
Hakkımızda 
Kpss (Kamu Personeli Seçme Sınavı) ülkemizde milyonlarca insanın hayatını etkileyen bir sınav. Öyle ki her geçen yıl sınava giren aday sayısı artıyor. Aday sayısı arttıkça da sınavda karşımıza çıkan soru tipleri değişiyor,  sorular daha da zorlaşıyor. Kpssgenelkultur.net ekibi olarak işte tam bu noktada sizlere faydalı olmak amacıyla bu siteyi hayata geçirdik.
Amacınız değişen soru tiplerini de baz alarak mümkün olduğunca çok soruyu sizlerle buluşturmak ve hızlı bir şekilde soru çözmenize sağlayarak  farklı ve kaliteli soruları sizleri ulaştırmak. Kpssgenelkultur.net de hızlı birşekilde  çok soru çözebilirsiniz.

İnternet sitemizde özellikle kpss genel kültür sorularına odaklanarak Tarih, İnkılap Tarihi,  Coğrafya,  Vatandaşlık, Anayasa ve Güncel Bilgiler soruları yayınlanmaktadır. Sorular kaynak taraması yapılarak, ÖSYM formatına uygun olarak çözümleriyle birlikte yayınlanmaktadır. Sorularda bazen gözden kaçan hatalar olabilmektedir. Bu tarz sorunlarla karşılaştığınızda bizlere ulaşıp hatalı soru ile ilgili olarak bizleri bilgilendirirseniz çok seviniriz.

Sizlerinde gördüğü üzere KPSS Genel Kültür oldukça sade bir tasarıma sahip. Siteyi kurgularken sitenin hızlı ve akıcı olmasına, reklamların sizleri rahatsız etmemesine, diğer bir ifade ile soruları çözerken karşınızda sanki bir kpss soru kitapçığı varmış havası vermeye çalıtık. Tasarımla ilgili çalışmalarımız devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana bizleri yalnız bırakmayan siz değerli ziyaretçilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Hayatta karşılaşacağınız tüm sınavlarda başarılı olmanız dileğiyle...

/Fatih/İstanbul/2018

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder